Партнерська програма Forkliftonline
Станьте нашим партнером і отримуйте прибуток за кожного залученого клієнта
Стати партнером
Як це працює?
Реєстрація в програмі
Зареєструйтесь у партнерській програмі і отримайте унікальне партнерське посилання або код.
Залучайте користувачів
Всі користувачі, які перейшли за вашим посиланням або здійснили реєстрацію з використанням вашого унікального коду, назавжди стають вашими рефералами.
Реклама партнерського посилання
Діліться партнерським посиланням або кодом з аудиторією вашого сайту, партнерами, клієнтами. Використовуйте будь-які зручні методи залучення користувачів: банер на сайті, e-mail розсилка, посилання в соціальних мережах.
Отримуйте свою винагороду
Ви отримуєте прибуток від всіх оплачених рахунків залученого клієнта (реферала), а клієнт отримає додаткову знижку на всі послуги.
Запитання-відповіді
Що таке партнерська програма Forkliftonline?
Партнерська програма Forkliftonline - це сучасний спосіб організації вашого пасивного доходу. Реєструйтесь в партнерській програмі, залучайте користувачів на Forkliftonline і отримуйте прибуток від оплат кожного залученого клієнта.
Що таке партнерське (реферальне) посилання?
Партнерське (реферальне посилання) - це спеціальне посилання, в якому міститься унікальний ідентифікатор партнера. Партнерські посилання використовуються для залучення нових користувачів і нарахування винагороди учасникам, які їх привели. Завдяки таким посиланням ми можемо зрозуміти, що новий клієнт прийшов саме від вас. Клієнту достатньо перейти за партнерським посиланням і зробити реєстрацію, щоб ми його позначили як вашого реферала. Партнерське посилання ви можете отримати в особистому кабінеті партнера після реєстрації.
Що таке унікальний партнерський код?
Партнерський код - це спеціальний код, який є унікальним ідентифікатором партнера. За партнерським кодом ми зможемо визначити, що новий клієнт прийшов саме від вас. Код зручний тим, що його можна передати в текстовій або усній формі потенційному клієнту. Також клієнт може вказати код при реєстрації у відповідному полі або повідомити менеджеру по телефону. Ваш партнерський код ви можете отримати в особистому кабінеті партнера після реєстрації.
Чи є вигода для клієнта (реферала)?
Кожен клієнт, який зареєструється за вашим партнерським посиланням або кодом, отримає додаткову знижку 10% на всі послуги компанії.
Де можна розміщувати реферальне посилання?
Реферальне посилання можна розміщувати на веб-сайтах, блогах, форумах, соц. мережах та інших майданчиках, якщо це не заборонено правилами партнерської програми.
Який відсоток від кожного клієнта я отримаю?
Партнери отримують 10% комісійних з оплат залучених клієнтів. Також ви можете обговорити з нашим менеджером індивідуальні умови, якщо зацікавлені в більш тісній співпраці.
Як вивести кошти?
Комісійні з оплат клієнтів відразу нараховуються на ваш баланс Forkliftonline. Вивести їх можна через PayPal або банківським переказом (в цьому випадку від вас потрібен буде інвойс). Виплата комісійних проводиться за запитом. Мінімальна сума для виведення - 20 євро на PayPal або 50 євро на банківський рахунок.
Як відбувається прив'язка клієнта до партнера?
Прив'язка клієнта до партнера відбувається:
- при переході за вашим реферальним посиланням;
- якщо клієнт введе ваш партнерський код при реєстрації компанії на Forkliftonline;
- якщо клієнт назве ваш партнерський код менеджеру Forkliftonline в процесі підключення послуг (при розмові або в листуванні);
Користувачі, які вже є клієнтами Forkliftonline, не можуть бути прив'язані до партнера.
При підключенні з партнерським кодом або за реферальним посиланням клієнт отримує додаткову знижку 10% на всі послуги компанії.
Де подивитися статистику залучених клієнтів?
В особистому кабінеті партнера є розділ "Статистика", де ви можете відстежувати всі унікальні переходи за вашим посиланням, кількість залучених клієнтів і виплати за кожного клієнта.
Щоб стати партнером обов'язково мати свій сайт?
Взяти участь у партнерській програмі може кожен охочий, для цього необов'язково мати свій сайт.
Маєте ще запитання? Напишіть нам
Готові заробляти разом з нами?
Стати партнером