Forkliftonline » Аукціони з продажу обладнання для навантажувачів » Аукціони з продажу самоперекидних контейнерів » Аукціони з продажу самоперекидних контейнерів Eichinger » Самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L »
Оголошення Продам самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
самоперекидний контейнер AJ Azure AJ Azure 8,63 € Самоперекидний контейнер 2018 Швеція, Getinge
самоперекидний контейнер Dump container Dump container аукціон Самоперекидний контейнер Швеція, Getinge
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L
Продано
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 2
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 3
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 4
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 5
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 6
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 7
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 8
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 9
самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L зображення 10
1/10
Марка:  Eichinger
Модель:  1045.10 750 L
Рік випуску:  2015
Об'єм:  0,75 м³
Вантажопідйомність:  1 500 кг
Власна вага:  175 кг
Повна маса:  1 675 кг
Місце розташування:  Швеція Karlstad6609 км від вас
Дата розміщення:  7 лист. 2024 р.
Номер у стоці продавця:  2264786
Аукціон:  1
Дата завершення:  2024-11-13 10:11
Опис
Об'єм:  0,75 м³
Габаритні розміри:  2,23 м × 1,35 м × 0,65 м
Стан
Стан:  уживані

Додаткова інформація — Самоперекидний контейнер Eichinger 1045.10 750 L

Шведська
Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Nuvarande ägare är ett uthyrningsföretag, objektet är ej kontrolleratKända anmärkningar och fel:Rost och slitage, bucklor förekommer
Volym: 750 L
Övriga mått: Lastkapacitet: 1500 kg
Lasthjälp med: Lastmaskin