Объявление Продам телескопический погрузчик Merlo P25.6 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/49
Марка:
Merlo
Модель:
P25.6
Год выпуска:
2013
Наработка:
10335 м/ч
Грузоподъемность:
2500 кг
Собственный вес:
4750 кг
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
29 апр. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
1920309
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-05-07 12:06
Описание
Габаритные размеры:
3.9 м × 1.8 м × 1.92 м
Двигатель
Топливо:
дизель
КПП
Тип:
автомат
Оси
Первая ось:
12.0/75-18
Задняя ось:
12.0/75-18
Дополнительная комплектация
Полный привод:
Состояние
Состояние:
б/у
Rost, repor och bucklor förekommer
Målad med pensel
Huven har några skadorReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Säljs Nyservad
Fäste: Merlo
Räckvidd: Ca 3,3 m
Lyfthöjd: 6 m
Antal nycklar: 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
CE-märkt
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Extraljus
Blixtljus
Redskap
Pallgafflar Original